Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

KOMEG Technology Ind Co., Limited İletişim bilgileri

iyi kalite Sıcaklık nem odası satış için
iyi kalite Sıcaklık nem odası satış için
Hızlı teslimat ve kaliteli ürünler.

—— Gozia

Samimi ve hoş bir işbirlikçi, "Fabrikayı seviyorum, tasarımı seviyorum, çalışma tarzını seviyorum"

—— Wagner

Tasarım ve kalite beni çok etkiliyor.

—— Bay Yee

"İklimsel test odasının güvenilir bir tedarikçisi".

—— Denis

Ben sohbet şimdi

KOMEG Technology Ind Co., Limited

Adres : Bina 12, Songshan Gölü, Küçük ve Orta Ölçekli Bilim ve Teknoloji Parkı, Dongguan Şehri, 523808, Guangdong Eyaleti, PRChina
Fabrika adres : Bina 12, Songshan Gölü, Küçük ve Orta Ölçekli Bilim ve Teknoloji Parkı, Dongguan Şehri, 523808, Guangdong Eyaleti, PRChina
WorkTime : 8:30-18:00(Beijing Saat)
İş telefonu : +86-769-23321820(Çalışma Zamanı)   +86- 135-3268-5918(Çalışma dışı zaman)
Faks : 86-769-83396675
Bize ulaşın :
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
(0 / 3000)

İlgili kişi : Ms. KOMEG
İş unvanı : Sales Director
İş telefonu : +86-135 3268 5918
WhatsApp : +86-13929409801
WeChat : +86-18029096856
E-posta : us@komegtech.com
İlgili kişi : Ms. Annie
İş unvanı : Sales Representative
E-posta : annie@komegtech.com
İlgili kişi : Ms. Bella
İş unvanı : Sales
İş telefonu : +8613532825374
WhatsApp : +8613532825374
WeChat : +8613532825374
E-posta : bella@komegtech.com
İlgili kişi : Miss. Alison
İş unvanı : sales engineer
E-posta : alison@komegtech.com
İlgili kişi : Mr. Louis Long
İş unvanı : Sales Director
İş telefonu : +86-135 3268 5918
E-posta : louis@komegtech.com
İlgili kişi : Miss. Kitty Ching
İş unvanı : Sales Executive of the 3rd. Oversea Dept.
İş telefonu : 86-15013510613
Skype : kittyching2013
E-posta : kitty@komegtech.com
İlgili kişi : Ms. Fiona Wang
İş unvanı : Sales Executive
İş telefonu : +86-13428616029
WhatsApp : +86-13428616029
Skype : shuying.w@hotmail.com
E-posta : fiona@komegtech.com
İlgili kişi : Ms. Angela Huang
İş unvanı : Sales Director
İş telefonu : +86-18680069808
WhatsApp : +86-18680069808
Skype : amyhuangwang
E-posta : angela@komegtech.com
İlgili kişi : Ms. Nancy Wong
İş unvanı : Sales Executive of 1st Overseas Dept.
İş telefonu : +86-186 6648 1206
WhatsApp : +86-186 6648 1206
Skype : nancy.wong2013
WeChat : +8618666481206
E-posta : nancy@komegtech.com
İlgili kişi : Ms. anna
İş unvanı : Sales Representative
İş telefonu : +86-18029096856
WhatsApp : +86-18029096856
E-posta : anna@komegtech.com
KOMEG Technology(Shenzhen) Co., Limited
Adres : Building 12, Songshan Lake, Small and Medium-Sized Science and Technology Park, Dongguan City, 523808, Guangdong Province, P.R.China
İş telefonu : 86-769-22021820
Faks : 86-755-83459887
KOMEG Technology Ind (Hong Kong) Co., Limited
Adres : FLAT/RM B 8/F CHONG MING BUILDING 72 CHEUNG SHA WAN RD KL
İletişim bilgileri
KOMEG Technology Ind Co., Limited

İlgili kişi: Ms. KOMEG

Tel: +86-135 3268 5918

Faks: 86-769-83396675

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)